Sklep z balonami - z innej beczki

Na weekend mieliśmy wieki festyn piłkarski z mnóstwem atrakcji dla dzieci, gdzie główną rolę odegrały balony. Ale po kolei.

Już w sobotę rano równo o 10 zaczął się turniej dla dzieci, w którym wzięło udział 10 drużyn. Między meczami były różne atrakcje, konkurencje i zawody dla dzieci i rodziców. Można było wygrać super nagrody, ale liczył się sam udział i dobra zabawa. Nikt nie odchodził więc bez nagrody czy upominku. Były konkurencje indywidualne dla dzieci oraz w parach z jednym z rodziców. Wszyscy dobrze się bawili, a chętnych do wzięcia udziału w zabawie było sporo.
Imprezę prowadził wodzirej Janek, a dekoracje balonowe wraz z balonami zapewnił sklep https://www.lilkabalony.pl któremu serdecznie dziękujemy.

Postaram się niebawem wrzucić galerię z imprezy, konkurencji a także super balonów. Jak czas pozwoli.